Category 8 bekabeling, 40Gbps verbindingen voor datacenters

In Juni is de nieuwe standaard voor Categorie 8 twisted pair in de Amerikaanse standaard geratificeerd. Hiermee wordt het mogelijk Ethernet netwerkapparatuur met 40Gbps over RJ45-koperverbindingen (40GBaseT/IEEE 802.3bq) aan te sluiten. De nieuwe standaard is gepubliceerd als een aanvulling op de TIA-568-C.2 (ANSI/TIA-568-C.2-1). De permanent link (‘paneel-paneel’) is maximaal 24 meter. Meer dan deze twee … Meer lezenCategory 8 bekabeling, 40Gbps verbindingen voor datacenters

OM5 – Nieuwe naam fiber optic vezeltype goedgekeurd

In oktober 2016 heeft de ISO/IEC officieel besloten het nieuwe WBMMF (WideBand MultiMode Fiber) vezeltype de naam OM5 te geven. De TIA (Amerikaanse standaardcommissie en tegenhanger van ISO/IEC) zal de naam OM5 ook gaan toepassen. Om de huidige technieken te kunnen blijven gebruiken en de stap naar OM5 eenvoudiger te maken is de nieuwe OM5 … Meer lezenOM5 – Nieuwe naam fiber optic vezeltype goedgekeurd

IEEE802.11ad – WiGig de nieuwe draadloze standaard is nu officieel.

De nieuwe draadloze standaard voor meerdere gigabits per seconde, is nu officieel. Deze standaard, ook wel WiGig genoemd, maakt gebruik van de 60GHz frequentieband en biedt daarmee zeer hoge bandbreedtes, tot 8Gbps, op afstanden tot 10m. Door zogenaamde beamvorming technieken worden de draadloze signalen met end-devices gefocussed waardoor rechtstreekse point-to-point connecties met een zeer hoge … Meer lezenIEEE802.11ad – WiGig de nieuwe draadloze standaard is nu officieel.

Vacature

Ben jij een ervaren beveiligingsspecialist met kennis van IP en wil jij werken voor één van de meest innoverende bedrijven op het gebied van Security binnen Smart-buildings. Houd je van technische uitdagingen, nieuwe technieken en veel afwisseling? Kom dan bij ons werken! Jouw rol als Service engineer Safety & Security In de rol van Safety … Meer lezenVacature