Projectcertificering Siemon naar 25 jaar

The Siemon Company heeft projectcertificaten voor netwerkinfrastructuren verlengd tot 25 jaar! Deze verlenging is een belangrijke erkenning dat de verwachte levensduur van de netwerken toeneemt. In het verleden werd rekening gehouden met een afschrijvingstermijn van 15 jaar op categorie 6A netwerken, terwijl opdrachtgevers het netwerk nu minimaal 20 jaar willen gebruiken. De verlenging geldt automatisch … Meer lezenProjectcertificering Siemon naar 25 jaar

2N VoIP intercoms, sterker dan sterk!

Intercom systemen zijn bij veel bedrijven een must-have, ze geven bezoekers toegang tot terreinen of gebouwen. Naast de traditionele analoge intercom systeem zijn er ook IP varianten beschikbaar. Deze worden direct aangesloten op het network en krijgen hun voeding via PoE (Power over Ethetnet). In tegenstelling tot de traditionele varianten kunnen de IP versies worden … Meer lezen2N VoIP intercoms, sterker dan sterk!

Molex MIIM monitoringsysteem

De slimme oplossing voor patchmanagement Is een bepaalde locatie nu wel of niet voorzien van een beschikbare netwerk aansluiting, hoeveel verbinding zijn nog beschikbaar, welke hardware is aangesloten op een specifieke aansluiting? Binnen veel organisaties wordt al jaren gezocht naar een oplossing om de complexe gehele IT infrastructuur te beheren. Het belangrijkste element hiervan is … Meer lezenMolex MIIM monitoringsysteem

A² Networks gecertificeerd Cisco IoT connected Safety and Security partner

Tegenwoordig is binnen de maatschappij IoT een nieuw begrip. Veel ondernemingen gebruiken de term IoT veel al om oplossingen en producten te promoten. Maar wat is dit Internet of Things nu eigenlijk? Zodra deze vraag gesteld wordt , blijkt dat IoT een heel ruim begrip is waar iedereen zijn eigen beeld bij vormt. De een … Meer lezenA² Networks gecertificeerd Cisco IoT connected Safety and Security partner

Category 8 bekabeling, 40Gbps verbindingen voor datacenters

In Juni is de nieuwe standaard voor Categorie 8 twisted pair in de Amerikaanse standaard geratificeerd. Hiermee wordt het mogelijk Ethernet netwerkapparatuur met 40Gbps over RJ45-koperverbindingen (40GBaseT/IEEE 802.3bq) aan te sluiten. De nieuwe standaard is gepubliceerd als een aanvulling op de TIA-568-C.2 (ANSI/TIA-568-C.2-1). De permanent link (‘paneel-paneel’) is maximaal 24 meter. Meer dan deze twee … Meer lezenCategory 8 bekabeling, 40Gbps verbindingen voor datacenters

OM5 – Nieuwe naam fiber optic vezeltype goedgekeurd

In oktober 2016 heeft de ISO/IEC officieel besloten het nieuwe WBMMF (WideBand MultiMode Fiber) vezeltype de naam OM5 te geven. De TIA (Amerikaanse standaardcommissie en tegenhanger van ISO/IEC) zal de naam OM5 ook gaan toepassen. Om de huidige technieken te kunnen blijven gebruiken en de stap naar OM5 eenvoudiger te maken is de nieuwe OM5 … Meer lezenOM5 – Nieuwe naam fiber optic vezeltype goedgekeurd

IEEE802.11ad – WiGig de nieuwe draadloze standaard is nu officieel.

De nieuwe draadloze standaard voor meerdere gigabits per seconde, is nu officieel. Deze standaard, ook wel WiGig genoemd, maakt gebruik van de 60GHz frequentieband en biedt daarmee zeer hoge bandbreedtes, tot 8Gbps, op afstanden tot 10m. Door zogenaamde beamvorming technieken worden de draadloze signalen met end-devices gefocussed waardoor rechtstreekse point-to-point connecties met een zeer hoge … Meer lezenIEEE802.11ad – WiGig de nieuwe draadloze standaard is nu officieel.

Vacature

Ben jij een ervaren beveiligingsspecialist met kennis van IP en wil jij werken voor één van de meest innoverende bedrijven op het gebied van Security binnen Smart-buildings. Houd je van technische uitdagingen, nieuwe technieken en veel afwisseling? Kom dan bij ons werken! Jouw rol als Service engineer Safety & Security In de rol van Safety … Meer lezenVacature